Історія закладу освіти

Початок діяльності середньої школи № 10 згідно архівної довідки припадає на довоєнний період. Відновлена і відбудована, з 1946 року функціонує як середня школа № 20 Південно-Західної залізниці. В 1969 році cередня школа № 20 була перепідпорядкована Фастівському міськво, в цей же час вона стає школою № 10. З 14 вересня 1998 року згідно свідоцтва про атестацію школи середня школа стала називатися загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів № 10.
З 1 вересня 2014 року школа стала міським опорним закладом з впровадження особистісного зорієнтованого навчання на принципах Гуманної Педагогіки Ш.Амонашвілі.
На базі школи запроваджено правовий профіль, також ведеться в цьому напрямку допрофільна підготовка учнів. У 2015-2016 н.р. учениця школи Кушнір Таїсія виборола ІІ місце на обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства (учитель Бірюкова І.В.).
Школа має 25 навчальних приміщень, в яких розміщені кабінети математики, фізики, хімії, біології, історії, географії, української мови та літератури, художньо-естетичних дисциплін, світової літератури,основ здоров’я, початкової школи. 2 кабінети інформатики та кабінет психолога.
Крім того, для забезпечення життєдіяльності закладу та проведення навчально-виховного процесу в школі є:
- спортивний зал з необхідним обладнанням, площею 288 кв.м.;
- спортивний майданчик (стадіон) з необхідним обладнанням площею 2400 кв.м.;
- їдальня на 150 посадкових місць, що працює на електрообладнанні;
- бібліотека площею 132 кв.м. з читальною залою та книгосховищем;
- медичний кабінет;
- власна сучасна котельня;
- сад.
В закладі працює шкільна психологічна служба. Діяльність шкільної психологічної служби сконцентрована навколо проблеми психологічного забезпечення впровадження принципів гуманістичної педагогіки в навчально-виховному процесі закладів освіти, яку ставить за мету психологічна служба міста. Значна увага приділяється психологічному супроводу розвитку системи учнівського самоврядування, а саме, роботі по формуванню основних засад учнівської Школи лідера; впровадження психологічних тренінгів по формуванню здорового способу життя за програмою «Захисти себе від ВІЛ».

/Files/images/_DSC0739.jpg/Files/images/_DSC0596.JPG

Виховна робота школи спрямована на розвиток і формування інтелектуальної, компетентної, творчої, ініціативної й активної особистості з громадянською позицією, здатної до життєтворчості і самореалізації у різних сферах життєдіяльності, що усвідомлює своє призначення, має гуманне ставлення до людей та оточуючого світу, почуття національної гідності.
З метою формування у підлітків правової культури, готовності жити в демократичній правовій державі, брати на себе соціальну та громадянську відповідальність в школі створена двоступенева учнівська організація – на загальношкільному і класному рівнях. На даному етапі розроблена оптимальна структура учнівського самоврядування – президентська республіка ОрІОН, напрацьована корпоративна культура, а саме: гімн, герб, девіз, грамоти; прийнято Статут, Закони республіки, визначені права та обов’язки кожного міністерства. Презентація системи роботи учнівського самоврядування також відзначена на обласному рівні.
Інформація для батьків
Школа працює лише в одну зміну.
Початок навчальних занять о 8.30.
- Учні початкових класів мають змогу відвідувати групу продовженого дня.
- На базі школи працює філія міської музичної школи та різноманітні гуртки

Кiлькiсть переглядiв: 120